KURUMSAL

Yönetimimiz

Op. Dr. İbrahim KÖSEOĞLU / Medinova Yönetim Kurulu Başkanı

Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1988 yılında mezun olan Op. Dr. İbrahim Köseoğlu, uzmanlığını SSK Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır. Meslek yaşamına 1988 yılında başlayan Köseoğlu, 2014 Ocak ayında Özel Medline Aydın Hastanesi’nde Beyin ve Sinir Hastalıkları Uzmanı olarak göreve başlamıştır. Evli ve 2 çocuk babası olan Op. Dr. İbrahim Köseoğlu, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanlığının yanında 2016 Ocak ayından itibaren Özel Medinova Aydın Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı görevini de yürütmektedir.

Prof.Dr. İlhan ÖZKAN / Medinova Tıbbi Hizmetler Direktörü

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden  1986 yılında mezun olan Prof. Dr. İlhan Özkan, uzmanlık eğitimini Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamlamıştır. Doçentlik ve Profesörlüğünü, Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı’nda tamamlayan Prof. Dr. İlhan Özkan, ayrıca İngiltere ve Japonya’da önde gelen üniversite hastanelerinde diz, omuz, ayak bileği artroskopisi ve cerrahisi alanlarında önemli çalışmalara imza atmıştır.  2016 Mart ayından itibaren Özel Medinova Aydın Hastanesi’nde Ortopedi ve Travmotoloji Uzmanlığının yanı sıra Tıbbi Hizmetler Direktörü olarak görevine devam etmektedir.

Uzm. Dr. Serhan ÇALLAK / Medinova Mesul Müdür

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2004 yılında mezun olan Uzm. Dr. Serhan Çallak, Radyoloji ihtisasını İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır. Meslek yaşamına 2004 yılında başlayan Çallak, İzmir ve Kütahya illerinde görev yapmış, 2013 yılında memleketi Aydın’a dönerek Özel Medline Aydın Hastanesi’nde Radyoloji Uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. Evli ve 1 çocuk babası olan Uzm. Dr. Serhan Çallak, Radyoloji Uzmanlığının yanında 2016 yılı Şubat ayından itibaren Başhekim Yardımcılığı, Ağustos Ayından itibaren ise Başhekim/Mesul Müdürlük görevini de yürütmektedir.